ANKARA CEZA AVUKATI-ANKARA CEZA HUKUKU AVUKATI

ANKARA CEZA AVUKATI-ANKARA CEZA HUKUKU AVUKATI

ANKARA CEZA AVUKATI-ANKARA CEZA HUKUKU AVUKATI


ANKARA CEZA AVUKATI-ANKARA CEZA HUKUKU AVUKATIANKARA CEZA AVUKATI-ANKARA CEZA HUKUKU AVUKATI

 

 

Türkiye’deki avukatlık mesleğinde her ne kadar yasal branşlaşma olmasa da ceza hukuku konusunda uzmanlaşmış hukukçulara, halk arasında veya internette yer alan “ceza avukatı” veya “ağır ceza avukatı” gibi kavramlarla hitap edilmektedir.

 

Ceza Avukatı Ceza hukuku son derece geniş kapsamlı bir yapı. Bu yapı içerisinde birçok farklı suç unsuru bulunuyor. Bilinçli ya da bilinçsiz olarak bu suç unsurlarından bir tanesi ile ilişkilendirilebilirsiniz. Böyle bir durum ile karşılaştığınız durumda en iyi avukatlar ile çalışmanız ve davanın kendi lehinize sonuçlanmasını sağlamanız gerekli.

 

Çok sayıda avukatın bir arada hizmet verdiği ofisimizde sizlere kusursuz bir avukatlık hizmeti sunmaktayız. Ceza avukatı olarak çalışan ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçtiğinizde alabileceğiniz en iyi hizmeti almak için önemli bir adım atmış olacaksınız.

 

Ceza Hukukuna Dâhil Tüm Davalarda Avukatlık Hizmeti

 

Ceza hukukun içerisinde yer alan birçok farklı dava olduğundan bahsetmiştik. Karşınıza çıkan suç unsurları ne olursa olsun bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz. Avukat ekibimiz içerisinde ceza hukuku konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımız sizin davanızı devralacak ve en iyi sonuçları elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Trabzon’da alabileceğiniz en iyi avukatlık hizmetini sizlere sunuyoruz. Üstelik bu hizmeti almanız için herhangi bir şart da bulunmuyor. Davanızın konusu ve sizin konumunuz ne olursa olsun bu hizmeti alabileceksiniz.

 

Anayasa Mahkemelerine Yapılan Bireysel Başvurularda Doğru Adres

 

Anayasa Mahkemesi ülkemizin en üst makamlarından bir tanesidir ve çok önemli davalar bu mahkemelerde görülür. Ceza avukatı hizmetini sizlere sunarken bu mahkemelerde görülen davaları da ayırmıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti alabileceğiniz bilerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede istediğiniz sonuçları elde etmeyi başaracaksınız.

 

Ceza Avukatı Hangi Dosyalar Bakar 

 

Karşı suç, asliye ceza, ceza avukatı olarak, belgede sahtecilik, ağır ceza davalarının etkin pişmanlık suçlarla ilgili ağır ceza mahkemesi ağır ceza mahkemelerinde asliye ceza mahkemelerinde görülmektedir. 

 

Ceza avukatı, hukuki konuların ve suçların yargılanması sırasında, suçlu veya sanık tarafından temsil edilmek için atanabilir. Ceza avukatı, adli süreçlerde savunma yapar, delilleri inceler, tanıklarla görüşür ve mahkeme kararlarının uygulanmasını izler. Ceza avukatları, yasalar ve yargı süreçleri konusunda uzmanlık gerektiren bir meslek alanıdır.

 

Ceza avukatları, suçlu veya sanıkların haklarını koruyarak, adalet sürecini takip etmeleri için gerekli tüm yasal prosedürleri ve gerekli belgeleri toplarlar. Bu, suçlu veya sanıkların haklarının yargı sürecinde güvence altında olduğundan emin olmalarını sağlar. Ceza avukatları aynı zamanda, suçlu veya sanıkların adalet sistemi tarafından eşit şekilde yargılanmasını ve adil bir yargılamaya tabi tutulmasını garanti eder.

 

Ceza avukatları, suçlu veya sanıkların haklarını savunmak için tüm hukuki yolları kullanırlar. Bunun yanı sıra, avukatlar aynı zamanda suçlu veya sanıkların cezai soruşturma ve yargılamaları sırasında adalet sisteminde eşit şekilde davranılmasını ve yasalardan yararlanmalarını sağlar.

 

Ceza avukatları, suçlu veya sanıkların hukuki durumlarının yanı sıra, suçların yapılmasından veya suçlarla ilgili olarak yapılan yargılamalardan kaynaklanan etkileri de dikkate alırlar. Bu etkiler, ceza avukatları tarafından, suçlu veya sanıkların gelecekteki hayatlarının ve mesleklerinin etkilenmemesi için en iyi şekilde çözülmesi için çalışılır.

 

Sonuç olarak,  ceza avukatları, suçlu veya sanıkların yargı sürecinde adaletli bir şekilde yargılanmasını ve haklarının korunmasını garanti eder.

 

Ceza Davası Avukatı Garanti Verebilir mi?

 

Ceza avukatı olarak dosyanızı almış avukat sizi mutlaka beraat ettirecektir gibi bir düşünce içine girmeyiniz. Ülkemizde temyiz aşamasında bozulan birçok dava olmaktadır. Temyiz aşamasında umulan bir sonuç elde edilemeyebilir. Kesin bu davadan beraat edermiyim gibi bir garanti kimse veremez. Ceza avukatı olarak dosyanıza müdahil olacak avukat belli bir başarını tahmini verebilir. Ama dediğimiz garanti kelimesi yasak olan bir konudur. Ceza davası avukatı dosyanızı üstlendikten sonra zaten ceza davasının müvekkili en iyi şekilde hakkını savunacaktır.

 

Ceza Davası Danışmanlık

 

Ceza davası avukatı olarak dosyanıza müdahil olmanın sıra dosyanın bir örneği ile ceza davalarına bakan avukatlara iletip ücreti karşılığında danışmanlık alınabilir. ceza davası danışmanlık hizmetinde avukatın dosya hakkında öngörüleri, hukuka aykırılıklar ve hukuki değerlendirmesine yer verilir.

 

Ceza Avukatı

 

Ceza davaları özgürlüğü bağlayıcı tedbirlerinde yer aldığı ciddi yargılamalardır. Özellikle katalog suçlar bakımından yadsınamaz derecede riskler bulunabilir. Ceza avukatının başka bir şehirde olmasının bir önemi var mıdır? Ceza avukatı olarak görev yapan birisi başka bir şehirden ceza davası dosyası üstlenebilir. Önemli olan müvekkilin haklarını özenle takip etmektedir.

 

Ceza Avukatı Arıyorum

 

Ceza avukatı arıyorum diyen bir kişi, ceza davasını üstlenmesini istediği avukat ile irtibata geçtikten sonra mutlaka davasını o avukata vermek zorunda değil. Başka ceza avukatlarıyla da istişare edilebilir. Tabi ki unutulmamalıdır ki danışmanlık ücretleri talep edilebilir. Avukatların dosya hakkındaki yorumlarını avukatlara aktarmak yerine kendilerinin güvendiği bir avukatla çalışıp yol izlemelidir. Çünkü bazen avukatlar kendi düşünceleriyle bile ters düşebilmektedir. Ayrıca ceza hukuku yorumlama tekniği avukatlar arasında farklı gösterebilir.

 

Hukukçu olmayan kişiler açısından bu durum daha karışık bir hal alabilir. Bu sebeple avukatların farklı yorumlar getirmesi gayet normal karşılanmalıdır.

AVUKAT GİZEM GÜL UZUN